O nás

Kdo / Co / Pro koho / Jak

Kdo:

ZD Agency vznikla ze snahy dělat věci jinak, osobněji, a také jako reakce na potřeby klientů. Jde o to dělat to, co dělají mnozí, ale s odlišným přístupem k zákazníkovi, ke každé jeho potřebě, ke každému jeho požadavku. Jsme malý tým mladých lidí s velkým odhodláním, snahou a nasazením.

Co:

ZD Agency nabízí široké spektrum marketingových a reklamních služeb. Našim zákazníkům tak pomáháme budovat úspěšnou značku, produkty a image. Zaměřujeme se na jednotlivé detaily stejně jako na výsledný celek, soulad a přínos naší práce.

Pro koho:

ZD Agency pomáhá a dokáže pomoci jak jednotlivcům a malým firmám, tak velkým společnostem. Navrhneme kompletní marketingový plán, nebo zajistíme marketingové aktivity začleněné ve Vašem plánu stávajícím. To vše k Vaší plné spokojenosti.

Jak:

ZD Agency svým spektrem služeb obsáhne podstatnou část Vašich marketingových potřeb. Neženeme se ale za množstvím firem v portfoliu, či za velkými zisky. Jde nám o spokojené zákazníky, o vzájemnou důvěru a o práci, pod kterou se nebudeme stydět podepsat a která nás baví.