Portfolio služeb

Zpracování marketingových strategií a plánů

Prvním a základním krokem by mělo být stanovení cílů, výběr marketingové strategie a plánu, jak cílů dosáhnout. Co chceme a jak toho dosáhneme? To je oč tu běží. A s tím vám ZD Agency pomůže. Vaše vize tak dostane konkrétní podobu.

Grafické návrhy

Potřebujete grafiku? Cokoliv, co se týká grafiky? Jste na správné adrese! ZD Agency převede Vaše přání do reality. Potřebujete vytvořit jednotnou grafickou firemní identitu (corporate identity)? Potřebujete kvalitně graficky zpracovat logo vaší firmy či produktu? Budete chtít navrhnout prezentační materiály – leták, inzerát, prezentaci, banner, nebo jiný z řady marketingových nástrojů? S důvěrou se na nás obraťte. Zajistíme vše, od grafického návrhu až po kvalitní tisk a výrobu.

Tisk a realizace

Tisk maloformátový i velkoplošný, letáky, plachty a bannery, billboardy a bigboardy, polepy vozidel osobních, nákladních, tradičních i netradičních, potisk reklamních předmětů – to vše Vám dokážeme zajistit. Ale i pokud potřebujete něco trochu jiného, ozvěte se!

Výroba logotypů a Corporate Identity

V rámci grafického designu pomáháme našim klientům také vytvořit kreativní a smysluplné logotypy a budovat jejich Corporate Identity. Sjednotíme grafickou podobu všech Vašich prezentací. Dokážeme aby jste byli pro zákazníky a klienty jasně čitelní a zapamatovatelní.

Doménový management

Jako odborníci Vám doporučíme vhodnou strategii při volbě domén Vaší společnosti a zajistíme vše potřebné pro jejich získání a správu. Kvalitní webhosting je základním kamenem úspěšné internetové prezentace a ZD Agency Vám jej zajistí.

Webová prezentace

ZD Agency Vám zajistí komplexní řešení webové prezentace, počínaje její tvorbou, navržením individuální grafické a obsahové podoby, navržením administrace a jejím zajištěním, přizpůsobením nejnovějším trendům a optimalizací stránek. Vše dle osobně konzultovaných požadavků.

Internetový obchod

Jak dostat svou nabídku k co největšímu množství potenciálních zákazníků? Internetový obchod dnes představuje snadný, rychlý, pohodlný a stále více využívaný způsob nákupu. My Vám pomůžeme se v rychle rostoucí nabídce e-shopů prosadit. Svěřte nám navržení a realizaci internetového obchodu a využijte tento moderní marketingový způsob oslovení zákazníků.

E-mail marketing

Potřebujete oslovit své stávající zákazníky nebo oslovit nové klienty? Známe výhody i úskalí tohoto druhu komunikace a pomůžeme Vám s kvalitní emailovou kampaní.

Analýzy a konzultace

Vypracujeme pro vás konkrétní analýzu, díky které získáte přehled o aktuálním stavu vaší webové prezentace a připravíme pro vás návrh nových internetových stránek na základě vašich představ a potřeb vašich zákazníků. Poskytneme vám odborné konzultace v oblasti marketingu a vytváření nových internetových stránek. Pomůžeme vám vytvořit vhodnou strategii, provedeme SEM/SEO optimalizaci vašich internetových stránek a navrhneme vhodné nástroje, které Vám zajistí nové zákazníky.

Tvorba a úprava textů (copywriting, copyediting)

Nejen grafikou živ je web. Webová prezentace je vlastně souhrn informací, které jsou návštěvníkům stránek, tedy potenciálním klientům určeny. A my se postaráme o to, aby dokonalá grafika byla doplněna o kvalitně zpracovanou, bezchybnou a lákavou obsahovou stránku. Návštěvníky tak tedy nejen zaujmete, ale Vaši nabídku jim předložíte gramaticky a stylisticky správně, přehledně a srozumitelně. Vše navíc dle nejnovějších standardů a požadavků moderního internetového marketingu.

Reklama v médiích

Uvažujete o reklamně a využití médií? Dlouholeté zkušenosti v mediálním světě nám umožňují tvrdit, že Vám dokážeme nejen dobře poradit, ale také celou kampaň úspěšně zrealizovat. Tisk, rádia, televize – vše má své výhody a nevýhody. My o nich víme a nenecháme si to pro sebe. S důvěrou se na nás obraťte.

Outdoorová reklama

Outdoor, jakožto jeden z tradičních nástrojů marketingu je využíván často a patří k nejoblíbenějším. Dokážeme Vám nejen takovou kampaň navrhnout, ale také zajistit kvalitní plochy a naplánovat celý její průběh.

Hudební produkce a zvučení

Ozvučení akcí, moderování, hudební produkce – další činnosti, které zvládáme a nabízíme. Dlouholetá praxe v rádiích, moderování a hraní v rámci diskoték, párties a firemních akcí nás opravňují si myslet, že budete spokojeni.

Něco jiného, aneb nestandardní reklamní formáty

V reklamně je vše možné a kreativitě se meze nekladou. Spíše naopak. Máte pocit, že potřebujete něco jiného? Přemýšlíte nad virálem, gerilou, nebo snad už Vás něco napadlo a potřebujete poradit a pomoci? ZD Agency je zde pro Vás!